Статьи

Приєднуйтесь до нового Telegram-медіа HR Media Review

HR Media Review (HRMR) – перший український Telegram-канал для тих, хто шукає, управляє та утримує таланти. Це медіа у зручному форматі створене для розвитку, натхнення та розширення кругозору в HR та про HR.

ПРО ЩО ПИШУТЬ?

Кожен день тижня у HRMR присвячений певній рубриці:

  • управління персоналом
  • рекрутмент
  • HR-брендинг
  • новини ринку праці
  • рекомендації для професійного і особистісного розвитку ейчара
  • english for HR
  • практичні поради для корисного дозвілля

Тут ви знайдете посилання на корисні статті та поради експертів, дізнаєтесь про HR-тренди та цікавий досвід, скористаєтесь можливостями підвищити свій професійний рівень. HRMR збирає все, що вам потрібно в одному місці: підбірки подій, вебінарів, порад.

Приєднуйтесь до нового Telegram-медіа HR Media Review

ЯК ПІДПИСАТИСЯ?

Якщо ви користуєтесь Telegram, ось вам посилання на канал ► https://t.me/hrmediareview

Підписуйтесь, запрошуйте колег, друзів і шефа. Завантажуйте креативні HR-стікери.

Якщо ви ще не є користувачем Telegram, радимо ним стати. Це один із найзручніших месенджерів, в якому, окрім звичайного обміну повідомленнями з контакт-листом, можна підписуватись на різні пабліки та канали з корисним контентом, слідкувати за знижками авіаквитків, слідкувати за афішами подій та навіть купувати залізничні квитки. Перевагою цього месенджеру є й те, що у ньому взагалі відсутня надокучлива реклама: ніяких повідомлень та банерів вікон, що спливають! Зручно й те, що Telegram працює й у web-версії. Якщо він встановлений у смартфоні, для користування ним на комп’ютері не потрібно нічого завантажувати.

Отож, відкривайте Play Market чи App Store, завантажуйте Telegram, переходьте за посиланням ► https://t.me/hrmediareview та тисніть на кнопку Join. Якщо ви хочете читати контент каналу у зручний для вас час, у вас є можливість вимкнути сповіщення, натиснувши на дзвіночок.

Для того, щоб завантажити HR-стікери та обмінюватись ними зі своїми колегами, натисніть на стікер, і коли з’явиться повний набір стікерів, вам залишиться тільки натиснути кнопку ADD STICKERS

Приєднуйтесь до HR Media Review та будьте частиною творення нового Telegram-медіа!

Маєте запитання, пропозиції чи побажання? Пишіть у Telegram, але сюди ► @hrmr_info.

P.S. HRMR обіцяє не спамити ночами :-)

Вакансии дня

Комментарии