Статьи

Вебінар «HR best practices: огляд кращих HR-кейсів 2018» – 13/06/19

Вебінар «HR best practices: огляд кращих HR-кейсів 2018» – 13/06/19

Коли:

13 червня 2019 року о 16:00

Тема:

HR best practices: огляд кращих HR-кейсів 2018

Спікер:

Лариса Онипко, керівник проекту Премії HR-бренд Україна hh.ua | grc

Про спікера:

Лариса – HR-експерт з 12-річним досвідом роботи. Працювала у банківській сфері, очолювала підрозділи з навчання та розвитку персоналу, управління внутрішніх комунікацій. Лариса спеціалізується на розробці моделі компетенцій та оцінки персоналу, оцінці ефективності, навчанні та розвитку співробітників, формуванні та розвитку корпоративної культури, побудові системи внутрішніх комунікацій, бізнес-коучингу та коучингу команд, побудові та розвитку HR-бренда компанії.

Понад чотири роки очолює проект Премія HR-бренд Україна, а з 2018 року також керує напрямком роботи Консалтингового центру hh.ua | grc у частині діагностики HR-бренду компаній – від досліджень до розробки стратегій та комунікацій. У 2016 році увійшла до складу експертів та авторів першої української книги «HR-брендинг: теорія та практика».

Лариса – сертифікований коуч-консультант в Wiesbaden Academy of Positive Psychotherapy, психодрама-майстер (Psychodrama Institut fur Europa Е. V., PIfE - 2015), член Європейської Асоціації коучингу та менторингу.

На вебінарі:

Разом зі спікером будемо говорити про те, як зараз українські компанії трансформують функцію HR та які digital-рішення використовують у рекрутингу, навчанні, оцінці персоналу та в комунікаціях бренду. Ми розглянемо кращі HR-кейси роботодавців України, які були відзначені найвищою нагородою Премії HR-бренд 2018. Вони будуть презентовані у форматі «бізнес-запит – рішення – результат». Будемо надихатись та мотивуватись, адже всі рішення можливо втілити та масштабувати незалежно від сфери та розмірів бізнесу.

Основні тези заходу:

1. Як змінилися традиційні підходи в управлінні людьми в епоху digital. Нові вимоги та виклики часу

2. Світові тренди в HR та ситуація на українському ринку

3. Кейси компаній про digital-рішення в рекрутингу, навчанні та роботі з залученістю персоналу

4. Кейс з Аналітики Талантів, чи як в EPAM будують Data-Driven Рекрутмент

5. Робота компанії з молоддю та школярами щодо підвищення привабливості галузі та бренду професії

6. Фокус на покращення досвіду кандидатів та співробітників (employee experience)

Вебінар безкоштовний

Від однієї компанії у вебінарі може брати участь будь-яка кількість співробітників

Тривалість вебінару – 1,5 години

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Зустрічаємося у четвер, 13 червня, о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии