ООО Продпромсервис 

Хмельницкий

Сферы деятельности

Продукты питания

Я хочу тут работать
×

ООО Продпромсервис 

Продпромсервис: компанія-дистрибутор продуктів харчування в Хмельницькій області.

ТОВ Продпромсервис
код ЄДРПОУ 36450865 
ІПН 364508622253 
св-во ПДВ 100220939 
р/р 26006000260045
МФО 300023 в ПАТ Укрсоцбанк в м. Київ

Місія компанії: Ми працюємо для того, щоб уся любов та турбота вкладена в процесі виробництва продуктів харчування дійшла до кожного столу у сім’ях Українців.

Наша мета - завдяки найкращому сервісу обслуговування представити в кожній торговій точці лише найкраші продукти харчування від лідируючих виробників України.

Історія створення :

Наша компанія започаткувала свою діяльність у 1998 р. відкривши перші торгові точки на продовольчих ринках міста Хмельницького.


У 2000 р. розпочали свою роботу перші торгові агенти.


У 2009 р. після відкриття промислового напрямку виробництва професійного взуття для танцю ТМ "Success" та виробництва печива під власною торговою маркою "Наша випічка" ми змінили організаційно - правову форму реєстрації з Торгівельного підприємства "Левада" і відтоді дистрибуцією продуктів харчування займається компанія "Продпромсервис".


Наш успіх - це:
- більше 2700 задоволених співпрацею торгових точок по Хмельнцькій області,
- більш як 15-ти річна тривалість дружніх та партнерських відносин з найкращими виробниками продуктів харчування в Україні.


Головне наше надбання - це працівники компанії з більш ніж 10-ти річним досвідом роботи. 


Ми гарантуємо наявність продукції в торгових точках області у відповідності з побажаннями виробників, гнучкість у співпраці, якісну реалізацію маркетингових заходів, фінансову стабільність та надійність підприємства, що є результатом більш як 110 людей.

Наша найцінніша нагорода - це вибір нас як постійного та найкращого партнера з постачання продуктів харчування майже усіма торговими точками Хмельницької області, та більш як 15-ти річне успішне партнерство з лідируючими виробниками України, а також більш як 10-ти річний стаж роботи колективу.